Programarile se fac doar telefonic, cu 48 de ore inainte de data programarii, in limita locurilor disponibile. Datele vor fi colectate de la dumneavostra de catre persoana noastra imputernicita [operator call-center / medic dermatolog dupa caz] si  sunt folosite doar pentru efectuarea  programarii pentru o consultatie dermatologica gratuita, confirmarea acesteia si vor fi transmise medicului la care doriti sa efectuati consultatia. Aceste date sunt: nume, prenume, numar de telefon, data consultatiei si medicul la care va veti programa.


Judet: Alba
Oraş: Alba Iulia
Nume medic: Pavel Alexandra
Clinică: Dermisana Centru Dermatologic
Program: In fiecare vineri orele 13:30-14:30
Adresă: Str. V. Goldis
Judet: Arad
Oraş: Arad
Nume medic: Degeratu Diana
Clinică: Policlinca AS
Program: 4.06-15.07, in fiecare luni si miercuri, interval orar: 15:00-18:00
Adresă: Str Fat Frumos
Judet: Arad
Oraş: Arad
Nume medic: Neamtiu Victor
Clinică: CMI Dr Neamtiu
Program: 25.06-15.07
Adresă: Str Posada, nr 4
Judet: Arad
Oraş: Arad
Nume medic: Varsandan Maria
Clinică: Ambulator Clinica DV Arad
Program: 4.06-15.06 intre orele 8:00-14:00
Adresă: Piata Mihai Viteazu, nr 10
Judet: Arges
Oraş: Pitesti
Nume medic: Cretu Luminita
Clinică: Spitalul de pediatrie
Program: 15 iunie 9:00-10:00. Int. 153
Adresă: Bd. Eroilor, nr. 1, et. 1, Dermatologie
Judet: Arges
Oraş: Pitesti
Nume medic: Neboiu Andreea
Clinică: Spital Dr. Irimia
Program: 4 iunie 10:00-11:00; 11 iulie 10:00-11:00
Adresă: Strada Negru-Voda 3-5
Judet: Bacau
Oraş: Bacau
Nume medic: Andronic Catalina
Clinică: Clinica Palade
Program: Marti: 9:30-10:15, Joi: 17:30-18:15
Adresă: Str. Erou Ciprian Pintea, nr. 21
Judet: Bacau
Oraş: Bacau
Nume medic: Scutelnicu Maria Elena
Clinică: Farmacia Ropharma, Nr. 1
Program: 05, 07.06 orele 18:20
Adresă: Strada Nicolae Bălcescu , nr. 1
Judet: Bacau
Oraş: Bacau
Nume medic: Stanescu Cristiana
Clinică: Dermacenter
Program: 21.06 si 12.07 (in limita disponibilitatii)
Adresă: Calea Marasesti, nr. 94
Judet: Bacau
Oraş: Onesti
Nume medic: Ojog Andrei
Clinică: Ambulator Specialitate Spital
Program: 02.07 orele 12:00-14:30; 03.07 orele 07:00-09:30; 04.07 orele 09:30-12:00. Interior 141
Adresă: Str. Perchiului , nr. 1
Judet: Bihor
Oraş: Oradea
Nume medic: Endres Laura
Clinică: Policlinica Tudor Vladimirescu
Program: 10.07 intre orele 15:00-17.30; 12.07 intre orele 13:00-15.30
Adresă: Str Tudor Vladimirescu nr 8, etaj2, cabinet 201
Judet: Bihor
Oraş: Oradea
Nume medic: Nacer Bumbu Nadia
Clinică: Clinica Bumbu
Program: 1.06-15.07, in fiecare marti si joi, interval orar: 10:00-11:00
Adresă: Str Aurel Lazar, nr. 5
Judet: Bistrita Nasaud
Oraş: Bistrita
Nume medic: Dugeniuc Mihaela
Clinică: Policlinica Ambulatorul de Specialitate (cab 74)
Program: In fiecare marti si joi orele 16:00-17:00 (4 iunie -15 iule)
Adresă: Str. Garii nr. 9-11
Judet: Bistrita Nasaud
Oraş: Bistrita
Nume medic: Moisil Veronica
Clinică: Estetderm
Program: In fiecare luni orele: 14:00-15:00
Adresă: Str. Granicerilor, nr. 3, ap. 13-16
Judet: Bistrita Nasaud
Oraş: Bistrita
Nume medic: Moldovan Mihaela
Clinică: SJUB Compartiment Dermatovenerologie
Program: In fiecare miercuri orele: 10:00-11:00
Adresă: Bd. Independentei nr. 30
Judet: Bistrita Nasaud
Oraş: Bistrita
Nume medic: Pop Stefan
Clinică: SOS Dermatolog.ro
Program: Zilnic orele 8:00-20:00 (4 iunie-31 iulie)
Adresă: Bd. Republicii nr. 65 Blocul POMBIS
Judet: Bistrita Nasaud
Oraş: Bistrita
Nume medic: Silaghi Katalin
Clinică: SJUB Compartiment Dermatovenerologie
Program: in fiecare marti si joi orele: 10:00-11:00
Adresă: Bd. Independentei nr. 30
Judet: Bistrita Nasaud
Oraş: Bistrita
Nume medic: Tonea Lia
Clinică: Policlinica Ambulatorul de Specialitate (cab 74)
Program: In fiecare luni si miercuri orele:16:00-17:00 (4 iunie-15 iulie)
Adresă: Str. Garii nr. 9-11
Judet: Braila
Oraş: Braila
Nume medic: Gavrila Magdalena
Clinică: Spitalul Judetean-Ambulator de Specialitate
Program: ineri 11:00-12:00. Int. 2291
Adresă: Sos Buzaului, Nr.2
Judet: Braila
Oraş: Braila
Nume medic: Ichim Gabriela
Clinică: CMI
Program: Miercuri 11:00-12:00; 17:30-18:30
Adresă: Bld. Independentei, Nr. 196
Judet: Brasov
Oraş: Brasov
Nume medic: Brujbu Laura
Clinică: Spitalul CFR
Program: Luni Marți Miercuri Vineri 14:00-15:00. Int 135
Adresă: Bulevardul 15 Noiembrie, Nr. 60
Judet: Brasov
Oraş: Brasov
Nume medic: Buzatel Roxana
Clinică: Dermaclas
Program: Luni 12:30-13:00
Adresă: Bulevardul Al. Vlahuta, Nr. 45
Judet: Brasov
Oraş: Brasov
Nume medic: Frincu Mădălina
Clinică: CMI
Program: Marți 14:00-15:00
Adresă: Str. Bălcescu, Nr. 31
Judet: Brasov
Oraş: Brasov
Nume medic: Gadiuta Mirela
Clinică: Policlinica Astra
Program: Luni, Miercuri 15:00-15:30; Marți, Joi, Vineri 11:00-12:00
Adresă: Bulevardul Saturn
Judet: Brasov
Oraş: Brasov
Nume medic: Jian Anca
Clinică: Qualimed
Program: Miercuri 12:30-13:30
Adresă: Str. Avram Iancu, Nr. 74
Judet: Brasov
Oraş: Brasov
Nume medic: Mocanu Corina
Clinică: Policlinica Astra
Program: Luni 13:00-14:00
Adresă: Bulevardul Saturn
Judet: Brasov
Oraş: Brasov
Nume medic: Mogorean Diana
Clinică: Qualimed
Program: Luni 12:00-12:30
Adresă: str Avram Iancu 74A
Judet: Brasov
Oraş: Codlea
Nume medic: Vartolomei Ana
Clinică: Spitalul Municipal Codlea
Program: Luni, Miercuri, Joi, Vineri 10:00-13:00; Marți 14:00-17:00
Adresă: Str 9 Mai
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Alexandra Limbau
Clinică: Medlife Baneasa
Program: In fiecare miercuri ora15:00-16:00, in fiecare joi ora 11:00-12:00
Adresă: Sos. Bucuresti- Ploiesti nr. 10
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Ana Maria Dumitrescu
Clinică: Dclinic
Program: 12.06 ora 9:30-13:00, 17.07 ora 9:30-13
Adresă: Str. Avrameni 2b
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Anca Cirtog
Clinică: Spital Floreasca
Program: 20.06 ora 10:00-12:00, 11.07 ora 10:00-12:00
Adresă: Calea Floreasca, nr. 8
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Anca Ursu
Clinică: Spital Sf. Maria
Program: 25.06 ora 9:00-12:00
Adresă: B-dul Ion Mihalache 37-39
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Andreea Mintos
Clinică: Bioderm Floreasca
Program: 21.06 ora 10:00-12:00, 04.07 ora 13:00-16:00
Adresă: Calea Floreasca nr. 11-13
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Claudia Ciobanu
Clinică: Dermalife
Program: In fiecare luni ora 14:00-15:00
Adresă: Sos. Bucuresti- Ploiesti nr. 10
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Cristiana Voicu
Clinică: Dermalife
Program: In fiecare vineri ora 11:00-12:00
Adresă: Sos. Bucuresti- Ploiesti nr. 10
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Diana Daraban
Clinică: Dermalife
Program: In fiecare miercuri 13:30-14:30
Adresă: Sos. Bucuresti- Ploiesti nr. 10
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Elena Naumescu
Clinică: Bioderm Eminescu
Program: 04.07 ora 15:00-17:00
Adresă: Str. Mihai Eminescu, nr. 42
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Florentina Zaharia
Clinică: Bioderm Eminescu
Program: 05.07 ora 10:00-12:00
Adresă: Str. Mihai Eminescu, nr. 42
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Gabriela Albu
Clinică: BestSkyn
Program: 9-13.07 ora 12:00-14:00
Adresă: Str. Sergiu Dumitru, nr.3
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Gabriela Turcu
Clinică: Derma 360
Program: 13, 20, 27.06 ora 16:00-17:00
Adresă: Str. Comana, nr. 3
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Harillaq Kaleshi
Clinică: Institul Paulescu
Program: In fiecare marti si joi de la 11:00-13:00
Adresă: Str. Grigore Manolescu 22-24
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Madalina Maftei
Clinică: Bioderm Pipera
Program: 12, 13.06 ora 10:00-12:00, 27.06 ora 10:00-12:00
Adresă: Sos. Pipera -Tunari, nr 44
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Mihaela Balaban
Clinică: Derma 360
Program: 9, 16, 23.06 ora 9:30 -10:30 si 7, 14.07 ora 9:30-10:30
Adresă: Str. Comana, nr. 3
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Nectara Mitroi
Clinică: Dermalife
Program: In fiecare marti ora 13:30-14:30
Adresă: Sos. Bucuresti- Ploiesti nr. 10
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Olguta Orzan
Clinică: Spital Elias
Program: 27.06 ora 10:00-12:00, 04.07 ora 10:00-12:00
Adresă: B-dul Marasti nr.17
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Victor Gabriel Clatici
Clinică: Dermalife
Program: In fiecare joi ora 15:00-16:00
Adresă: Sos. Bucuresti- Ploiesti nr. 10
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Andreea Merticariu
Clinică: Spitalul Pantelimon
Program: In fiecare marti si joi de la ora 9:00-11:00. Int 295
Adresă: Sos. Pantelimon nr. 340
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Carmen Nica
Clinică: Policlinica Pescarus
Program: 19.06 ora 12:00-13:00, 29.06 ora 16:00-17:00
Adresă: Str. Pescarusului 15
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Daniela Nestor
Clinică: Spital Colentina
Program: 04.07 ora 9:00-10:00
Adresă: Sos. Stefan cel Mare 19-21
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Flori Sandru
Clinică: Euromed
Program: 11, 13, 25, 27.06 ora 15:00-17, 9, 11.07 ora 15:00-17:00
Adresă: Str. Parintele Galeriu, nr6c
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Gloria Suciu
Clinică: Spital Colentina
Program: 12, 19.06 ora 8:00-11:00
Adresă: Sos. Stefan cel Mare 19-21
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Luminita Marinescu
Clinică: Policlinica Iancului
Program: 07.06 ora 9:00-10:00
Adresă: Sos. Iancului, nr 3
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Magda Constantin
Clinică: Spital Colentina
Program: 12-16.06 ora 9:00-11:00. Int 5668
Adresă: Sos. Stefan cel Mare 19-21
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Mihaela Ionita
Clinică: Spital Ilfov
Program: 12.06, 03.07 ora 17:00-18:00, 20.06, 11.07 ora 12:00-14:00
Adresă: B-dul Bsarabia nr. 49-51
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Mihaela Moisa
Clinică: Spital Colentina
Program: 22.06 ora 12:00-13.00. Int 5697
Adresă: Sos. Stefan cel Mare 19-21
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Mihaela Panduru
Clinică: Spital Colentina
Program: 06.06 ora 10:30-11.30, 02.07 ora 10:30-11.30
Adresă: Sos. Stefan cel Mare 19-21
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Cozma Floarea
Clinică: Policlinica Vitan
Program: luni 15:00-18:00; marti 9:00-12:00. Sunati in timpul programului (program: luni, vineri 14:00-18:00; marti 08:00-13:00)
Adresă: Calea Dudesti nr. 104-124
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Dumitrescu Roxana
Clinică: Spital Victor Babes
Program: miercuri ( 4, 11 iulie) 08:00-09:00
Adresă: Bd.Mihai Bravu nr. 281-283
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Grigoriu Alexandru
Clinică: Centru Medical Sf. Spiridon
Program: marti 09:30-10:30 (03, 10 iulie); joi 18:00-19:00 (05, 12 iulie)
Adresă: Piata Natiunile Unite nr. 5-7
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Ionescu Daniela
Clinică: Centru Medical al Ministerului de Justitie
Program: 03 iulie 10:00-11:00; 04 iulie 10:00-11:00
Adresă: Bd. Nerva Traian nr. 6
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Ionescu Paul Ilarian
Clinică: Policlinica Vitan
Program: zilnic in perioada 2-6 iulie 08:00-12:00
Adresă: Calea Dudesti nr. 104-124
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Laura Papagheorghe
Clinică: Spital Coltea
Program: Miercuri-joi 18:00-19:00; vineri 11:00-12:00
Adresă: Bd. Ion. C. Bratianu nr. 1
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Popescu Mihaela
Clinică: Spital Victor Babes
Program: luni, marti, miercuri 10:00-12:0 (incepand cu 18 iunie pana in 13 iulie)
Adresă: Bd.Mihai Bravu nr. 281-283
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Rascu Alexandra
Clinică: Policlinica Vitan
Program: miercuri 14:00-18:00 (13, 20, 27 iunie, 04 iulie); joi 8:00-13:00 (14, 21, 28 iunie, 5, 12 iulie) . Sunati in timpul programului (program : luni, vineri 14:00-18:00 / marti 08:00-13:00)
Adresă: Calea Dudesti nr. 104-124
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Rodica Neagu
Clinică: Medlife Titan
Program: Joi 13:00-14:00; vineri 13:00-14:00
Adresă: Str. Liviu Rebreanu nr. 8
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Rusu Alice
Clinică: Centru Medical ROM MED 2000
Program: luni 15:30-16:00
Adresă: Intrarea Baba Novac 4A
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Sarbu Isabela
Clinică: Spital Victor Babes
Program: miercuri (13, 20, 27 iunie) 10:00-12:00
Adresă: Bd.Mihai Bravu nr. 281-283
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Stanciu Daniela
Clinică: Policlinica Vitan
Program: marti 18:00-19:00; joi 18:00-19:00. Sunati in timpul programului (program: luni, miercuri si vineri 09:30-13:30; marti si joi 14:30-19:30)
Adresă: Calea Dudesti nr. 104-124
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Tovaru Mihaela
Clinică: Spital Victor Babes
Program: miercuri (13, 20, 27 iunie, 11 iulie) 10:00-11:00
Adresă: Bd.Mihai Bravu nr. 281-283
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 3
Nume medic: Zota Alexandra
Clinică: Martin Clinic
Program: joi 17:00-19:00
Adresă: Str. Vlad Judetul nr. 46
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 4
Nume medic: Cristina Medeleanu
Clinică: CMI Dr. Cristina Medeleanu
Program: luni, marti, joi 14:00-18:00 (perioada 11.06-06.07)
Adresă: Str. Drumul Gazarului nr.102
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 4
Nume medic: Cristalia Rusu
Clinică: Life Med Timpuri Noi
Program: Marti 14:00-18:00 (5, 12, 19, 26 iunie. 3, 10 iulie); Joi 14:00-18:00 (7, 14, 21, 28 iunie. 5, 12 iulie)
Adresă: Strada Plugarilor, Nr. 18
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 4
Nume medic: Florea Laura
Clinică: MedLife Berceni
Program: Luni-vineri 13:00-14:00
Adresă: Sos. Oltenitei nr. 208
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 4
Nume medic: Nica Smaranda
Clinică: Dermestet
Program: marti 10:00-12:00 (12, 19, 26 iunie; 3, 10 iulie)
Adresă: Sos. Oltenitei nr. 257A
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 4
Nume medic: Tarciatu Tatiana
Clinică: Polimed Tineretului
Program: 6 iunie 18:30-19:30; 10 iulie 12:30-13:30; 11 iulie 18:30-19:30
Adresă: Calea Vacaresti nr. 280, bl. 67
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 5
Nume medic: Alexandra Radu
Clinică: Ais clinics
Program: In fiecare marti ora 10:00-13:00
Adresă: Sos. Alexandriei 144
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 5
Nume medic: Anne Marie Marinescu
Clinică: CMI dr. Marinescu
Program: 11.06 ora 12:00-14:00
Adresă: Str. Iuliu Teodori, nr.1
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 5
Nume medic: Dalia Stanciu
Clinică: CMI dr. Marinescu
Program: 10.07 ora 10:00-12:00
Adresă: Str. Iuliu Teodori, nr.1
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 5
Nume medic: Grania Ghinea
Clinică: Policlinica Panduri
Program: In fiecare luni, ora 12:00-14:00, in fiecare joi ora 18:00-19:00
Adresă: Sos. Panduri, nr.20
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 5
Nume medic: Ioana Simian
Clinică: CMI dr. Marinescu
Program: 10.07 ora 14:00-16:00
Adresă: Str. Iuliu Teodori, nr.1
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 5
Nume medic: Oana Clatici
Clinică: Spitalul Universitar
Program: 22.06 ora 12:00-14:00
Adresă: Splaiul Independentei nr.169
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Avram Alina
Clinică: Mediderm
Program: Luni 18.06 13:00-15:00; luni 02.07 9:00-11:00
Adresă: Bd. Iuliu Maniu nr. 94-100, bl. 19, sc. B, ap. 42, interfon 42
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Bozdog Oana
Clinică: Poli-med
Program: Joi 07.06 - 10:30-12:00; marti-joi 10:00-12:00 (26, 28 iunie, 3, 5, 10, 12 iulie), luni-miercuri 16:00-18:00 (25, 27 iunie, 2, 4, 9, 11 iulie)
Adresă: Str. Dezdrobirii nr. 13
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Carbunaru Ana
Clinică: Medlife Favorit
Program: Marti: 13:00-14:00; Miercuri: 14:00-15:00
Adresă: Drumul Taberei nr. 24
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Cristea Andra
Clinică: Poli-Med
Program: 25.06-15.07, luni, Miercuri, Vineri: 08:00-14:00; Marti, Joi: 14:00-19:00
Adresă: Str. Dezdrobirii nr. 13
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Nita Monica
Clinică: Policlinica Cetatea Histria
Program: luni, miercuri 07:00-14:00; marti, joi 14:00-20:00
Adresă: Str. Cetatea Histria nr. 12
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Oprea Gilia
Clinică: Medlife Favorit
Program: Luni, Miercuri: 13:00-14:00; Marti: 14:00-15:00; Joi: 12:30-13:30; Vineri: 11:00-12:00
Adresă: Drumul Taberei nr. 24
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Raluca Eremia
Clinică: Mediderm
Program: Miercuri 10:00-11:00 (13, 20, 27 iunie)
Adresă: Bd. Iuliu Maniu nr. 94-100, bl. 19, sc. B, ap. 42, interfon 42
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Vasu Camelia
Clinică: Rosana Medical
Program: Luni 13:00-14:00
Adresă: Str. Valea Oltului nr. 77
Judet: Buzau
Oraş: Buzau
Nume medic: Ghenuche Oliver
Clinică: Clinica MedCity
Program: 12, 13, 14.06 orele 16:00-18:00 și 19, 20.06 orele 16:00-18:00
Adresă: Str. Petroaselor, Nr. 3
Judet: Buzau
Oraş: Buzau
Nume medic: Roman Corina Manuela
Clinică: Policlinica CFR
Program: 25.06, 02, 09.07 orele 10:00-14:30
Adresă: Bulevardul Republicii, Nr. 8-12
Judet: Caras Severin
Oraş: Resita
Nume medic: Ciurcia Anamaria
Clinică: Spital Județean de Urgenta Resita Staționar III
Program: Zilnic intre orele 10:00-12.00
Adresă: Str Crisan nr 13
Judet: Caras Severin
Oraş: Resita
Nume medic: Diaconescu Claudia
Clinică: Spital Județean de Urgenta Resita Staționar III
Program: Miercuri si joi intre orele 10:00-12:00 EXCEPTIE 27.06 si 28.06
Adresă: Str Crisan nr 13
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Apostu Doina
Clinică: Policlinca CMF Nr 10
Program: 20, 27 iunie ora 8.00-13.00
Adresă: Str.Vadul lui Voda, Nr. 80
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Bodrug Rodica
Clinică: Dispensarul Dermatologic Republican
Program: 11 iunie ora 10.00-13.00, 18 iunie ora 10.00-13.00
Adresă: Codru str. Costiujeni, 5/1
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Bolocan Cezara
Clinică: Clinica Sancos
Program: 4 iulie ora 14.00-16.00, 6 iulie ora 14:00- 16:00
Adresă: Strada Moscovei, Nr. 16
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Botnari Liliana
Clinică: Clinica Sancos
Program: 19 iulie ora 14.00-15.00, 26 iulie ora 14.00-15.00
Adresă: Strada Moscovei, Nr. 16
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Bratu Oleg
Clinică: Clinica Sancos
Program: 9-10 iulie ora 12.00-14.00
Adresă: Strada Moscovei, Nr. 16
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Gogu Vadislav
Clinică: Dispensarul Dermatologic Republican
Program: 6-7 iunie ora 10:00 - 12:00
Adresă: Codru str. Costiujeni, 5/1
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Ina Lozoi
Clinică: Clinica Sancos
Program: 16 iulie ora 10.00-14.00
Adresă: Strada Moscovei, Nr. 16
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Mariciuc Natalia
Clinică: Policlinca CCD N1
Program: 12-13 iunie ora 8.00-12.00
Adresă: Str. 31 August 1989, Nr. 63
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Onica Cristina
Clinică: Clinica Sancos
Program: 11 iulie ora 14.00-16.00, 13 iulie ora 14:00- 16:00
Adresă: Strada Moscovei, Nr. 16
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Tabirna Vasile
Clinică: Dispensarul Dermatologic Republican
Program: 27-28 iunie ora 10.00-12.00
Adresă: Codru str. Costiujeni, 5/1
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Turcan Stela
Clinică: Clinica Sancos
Program: 9 iulie ora 15.00-17.00
Adresă: Strada Moscovei, Nr. 16
Judet: Chisinau
Oraş: Chisinau
Nume medic: Ursu Elena
Clinică: Dispensarul Dermatologic Republican
Program: 14-15 iunie ora 13.00-15.00
Adresă: Codru str. Costiujeni, 5/1
Judet: Cluj
Oraş: Campia Turzii
Nume medic: Fabian Melinda
Clinică: Surgent Medical Center
Program: In fiecare marti orele 15:00-16:00
Adresă: Str. Andrei Muresanu, nr. 15
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: 8 medici
Clinică: Cinica D-V
Program: In fiecare zi orele: 11:00-13:00
Adresă: Str Clinicilor nr 3-5
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Albu Laura
Clinică: Centrul Medical Psihomedica
Program: Un pacient pe zi, 4 iunie-15 iulie
Adresă: Str. Melodiei Nr. 1 (in spate la Golden Tulip)
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Androhovici Dana
Clinică: Policlinica Grigorescu
Program: Iin fiecare marti orele: 17:30-18:00
Adresă: Str.Stefan Morar, nr 1
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Baciu Anamaria
Clinică: D6 Dermatologie si Estetica
Program: In fiecare luni orele: 13:00-15:00; in fiecare miercuri orele: 10:00-12:00
Adresă: Str. Decebal Nr. 6
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Baldea Ioana
Clinică: Finas
Program: 11 si 25 iunie orele: 15:00-16:00
Adresă: Calea Manastur, nr. 105
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Beja Luiza
Clinică: Dermaelite&Laser Clinic
Program: 5 iunie orele: 9:00-10:00
Adresă: Str. M. Eminescu nr 3
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Boca Andreea
Clinică: Dea Clinic
Program: 4 si 5 iulie, orele 13:00-15:00
Adresă: Str. Mihai Veliciu, nr 33
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Bugnar Delia
Clinică: Medsan
Program: In fiecare vineri orele: 10:00-12:00
Adresă: Str. I. Macelaru nr. 28
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Candrea Elisabeta
Clinică: Medstar
Program: 9 Iulie orele 16:00-16:45
Adresă: Bd. 21 Decembrie 1989, Complex Comercial Piata Marasti, etaj 3
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Ceuca Lavinia
Clinică: Spitalul Humanitas
Program: In fiecare luni orele 11:00-12:00
Adresă: Str. Frunzisului nr. 75
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Ceuca Lavinia
Clinică: Promedis
Program: In fiecare vineri orele 10:00-11:00
Adresă: Str. Bucuresti nr. 80
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Chelaru Adina
Clinică: Napoca Derma
Program: In fiecare luni orele 9:00-13:00
Adresă: Str. I Maniu nr. 22
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Ciceo Anca
Clinică: Novia
Program: In fiecare marti, orele: 12:00-13:00 (4 iunie-15 iulie)
Adresă: Str. Nicolae Pascaly nr. 5
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Ciopartac Maria
Clinică: SkinLight
Program: 6, 13, 20, 27 iunie si 4 iulie orele: 13:00-13:45, 15, 22, 29 iunie si 6 iulie orele: 11:00-11:45
Adresă: Aleea Marin Preda, Nr. 10-12/04
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Crisan Arabela
Clinică: Cardiomed
Program: 3, 10, 17 iulie orele: 9:00-12:00
Adresă: Str. Republicii nr. 17
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Dănescu Sorina
Clinică: Medstar
Program: Marti orele: 14:30-15:00
Adresă: Bd. 21 Decembrie 1989, Complex Comercial Piata Marasti, etaj 3
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Decean Hana
Clinică: Spitalul Militar De Urgenta "Dr. Constantin Papilian"
Program: In fiecare luni orele: 17:00-18:00
Adresă: Str. G-ral Traian Mosoiu nr. 22-24
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Estera Vasiliu
Clinică: DERMestet
Program: In fiecare luni, miercuri si vineri orele: 8:00-14:00 (toata luna iunie)
Adresă: Str. Primaverii Nr 2 Sc 9
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Fabian Melinda
Clinică: Medicover Liberty
Program: In fiecare marti orele: 12:00-13:00
Adresă: Str. Garii nr 21
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Fabian Melinda
Clinică: Promedis
Program: In fiecare miercuri orele: 14:00-15:00
Adresă: Str. Bucuresti nr. 80
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Fabian Melinda
Clinică: Lavanda Sky
Program: In fiecare miercuri orele: 17:00-18:00
Adresă: Str. Ciocarliei nr. 40 A
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Filip Adriana
Clinică: Novia
Program: In fiecare vineri orele: 13:00-14:00 (4 iunie-15 iulie)
Adresă: Str. Nicolae Pascaly nr. 5
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Grigore Lavinia
Clinică: Sitalul Clinic Municipal
Program: 4,11,18,25 Iunie orele: 11:30-12:30; 6, 20,27 Iunie orele 9:30-10:30
Adresă: Str. Tabacarilor nr 11
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Ilonca Adrian
Clinică: Medicover
Program: In fiecare miercuri orele: 17:00-18:00 si in fiecare vineri orele: 10:00-11:00
Adresă: Str Republicii nr 75
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Ionescu Irina
Clinică: SkinLight
Program: In fiecare luni, miercuri si vineri orele: 9:30-19 :00 (18 iunie-15 iulie)
Adresă: Aleea Marin Preda, Nr. 10-12/04
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Jianu Mihaela
Clinică: Policlinica Union
Program: In fiecare luni, joi si vineri orele 11:00-12:00 (luna iunie)
Adresă: Str. Bucegi nr. 13-15
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Lazar Dan
Clinică: DEA Clinic
Program: 11, 18, 25 iunie și 16 iulie orele: 12:00-14:00
Adresă: Str. Mihai Veliciu, nr 33
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Mare Pacurar Teodora
Clinică: Medlife
Program: In fiecare joi orele: 12:00-14:00
Adresă: Str Motilor
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Mare Pacurar Teodora
Clinică: Medicover
Program: In fiecare miercuri orele: 9:00-10:00
Adresă: Str Republicii nr 75
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Mare Pacurar Teodora
Clinică: Centrul Medical Jamgossian
Program: Luni orele: 9:00-10:00 si joi orele: 15:00-16:00
Adresă: Str. Primaverii nr 8
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Morar Iulia
Clinică: Centrul Medical BIOGYN
Program: In fiecare luni orele: 15-17 și in fiecare joi orele: 10-12 (11iunie-15iulie)
Adresă: Str Traian Vuia nr 11
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Mos Petruta
Clinică: Laurus
Program: In fiecare marti orele: 9:00-11:00 si in fiecare miercuri orele 16:00-18:00 (4 -15 iunie)
Adresă: Str. Republicii nr. 47
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Mos Petruta
Clinică: ProVita
Program: In fiecare marti orele: 16:00-18:00 si in fiecare miercuri 10:00-12:00 (4-15 iunie)
Adresă: Str. Teodor Mihali nr. 38-40
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Nemeth Eniko
Clinică: Promedical Center
Program: In fiecare joi orele: 14:00-16:00
Adresă: Str. Caisului nr 16
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Niculi Ancuta
Clinică: Dermaelite&Laser Clinic
Program: In fiecare luni orele: 18:00-19:00; in fiecare joi orele: 9:00-10:00
Adresă: Str. M. Eminescu nr 3
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Orac Amalia
Clinică: Qclinic
Program: Luni, marti, joi si vineri orele: 18:00-20:00; miercuri orele 9:00-11:00
Adresă: Str. Brancusi nr. 117
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Otava Aura
Clinică: Qclinic
Program: In fiecare zi orele: 10:00-12:00
Adresă: Str. Brancusi nr. 117
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Peres Maria
Clinică: Finas
Program: 18 iunie si 9 iulie orele: 16:00-17:00
Adresă: Calea Manastur, nr. 105
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Pop Ioana
Clinică: Laurus
Program: Luni, miercuri si vineri intre orele: 9:00-16:00; mari si joi intre orele: 13:00-20:00
Adresă: Str. Republicii nr. 47
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Pop Mioara
Clinică: Medstar
Program: Marti orele: 13:30-14:00
Adresă: Bd. 21 Decembrie 1989, Complex Comercial Piata Marasti, etaj 3
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Pop Stefan
Clinică: SkinLight
Program: Marti si vineri orele: 16:00-20:00
Adresă: Aleea Marin Preda, Nr. 10-12/04
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Pop Vornicescu Daniela
Clinică: Medstar
Program: Miercuri orele: 15:00-17:00
Adresă: Bd. 21 Decembrie 1989, Complex Comercial Piata Marasti, etaj 3
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Sabau Mara
Clinică: DEA Clinic
Program: 5 si 12 Iulie orele: 15:00-17:00
Adresă: Str. Mihai Veliciu nr 33
Judet: Cluj
Oraş: Cluj-Napoca
Nume medic: Susan Mirela
Clinică: Dermavision
Program: 5, 26 iunie si 3, 10 iulie orele: 12:00-13:00
Adresă: Str. Ghe. Sincai nr. 15
Judet: Cluj
Oraş: Floresti
Nume medic: Csillik Andreea
Clinică: Derm-A-Estet
Program: 6, 13, 20, 27 iunie, 11 iulie orele: 14:00-15:00
Adresă: Str. Eroilor nr 292 ap. 16
Judet: Cluj
Oraş: Floresti
Nume medic: Mocanu Alexandru
Clinică: BrightSkin
Program: In fiecare luni orele 14:00-15:00
Adresă: Str. Cetatii nr 334 C
Judet: Cluj
Oraş: Turda
Nume medic: Letca Alina
Clinică: Galenus
Program: Luni, marti si miercuri orele 14:00-18:00
Adresă: Calea Victoriei, Nr 102-104
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Antohi Ioana
Clinică: CMI
Program: Mari, joi 09:00-12:00
Adresă: Bld. Ferdinand,Nr.77,Bl.A5,Ap.1
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Camburu Taliana
Clinică: Medlife
Program: Joi 16:00-18:00
Adresă: Bld. Tomis 79-81
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Costache Mirabela
Clinică: Novaderm
Program: Luni 10:00-11:00
Adresă: Str. Grozesti,Nr.43
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: David Ramona
Clinică: Lupamed
Program: Marti 13:00-14:00
Adresă: Bulevardul Ferdinand 1
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Dragan Madalina
Clinică: Spitalul de Dermatologie
Program: Marti 09:00-14:00
Adresă: Aleea Portului Nou, Nr.6
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Gheorghe Emma
Clinică: Spitalul de Dermatologie
Program: Marti 09:00-10:00
Adresă: Aleea Portului Nou, Nr.6
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Hangan Tony
Clinică: Spitalul de Dermatologie
Program: Miercuri 11:00-13:00
Adresă: Aleea Portului Nou, Nr.6
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Martinescu Alina
Clinică: Spitalul de Dermatologie
Program: Joi 09:00-14:00
Adresă: Aleea Portului Nou, Nr.6
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Mehdi Sowlati
Clinică: Novaderm
Program: Joi 17:00-18:00
Adresă: Str.Grozesti,Nr.43
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Mosor Adriana
Clinică: Pozimed Constanta
Program: Luni, Marti, Miercuri 09:00-13:00; Miercuri si Vineri 15:00-20:00
Adresă: Str.Mircea Cel Batran, Nr.102
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Nicola Adina
Clinică: Policlinica 2
Program: Joi 15:00-16:00
Adresă: Str. Stefan Cel Mare, Nr. 133, Et. 2 ,cab. 50 (Policlinica 2)
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Nicola Gheorghe
Clinică: Spitalul de Dermatologie
Program: Luni 09:30-11:30
Adresă: Aleea Portului Nou, Nr.6
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Nicola Monica
Clinică: Spitalul de Dermatologie
Program: Joi 09:00-11:00
Adresă: Aleea Portului Nou, Nr.6
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Nitu Bogdan
Clinică: Spitalul de Dermatologie
Program: Miercuri 11:00-13:00
Adresă: Aleea Portului Nou, Nr.6
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Paris Razvan
Clinică: Spitalul de Dermatologie
Program: Luni 09:00-13:00
Adresă: Aleea Portului Nou, Nr.6
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Pistolea Anca
Clinică: CMI
Program: Luni 12:00-13:00
Adresă: Bld.Tomis, Nr. 314
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Popa Alexandra
Clinică: Al-Derma
Program: Luni 13:00-15:00; Marti 10:00-12:00
Adresă: Str.Rascoalei, Nr.47 (colt cu Decebal)
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Radu Mihaela
Clinică: Spitalul de Dermatologie
Program: Miercuri 12:00-15:00
Adresă: Aleea Portului Nou, Nr. 6
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Raducan Anca
Clinică: CMI
Program: Luni 12:00-14:00, Marti 14:00-16:00
Adresă: Str. Stefan Cel Mare, Nr. 133, Et. 3, cab. 75B (Policlinica 2)
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Simion Danuta
Clinică: Novaderm
Program: Miercuri 13:00-15:00
Adresă: Str. Grozesti, Nr. 43
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Sorescu Adrian
Clinică: CMI
Program: Miercuri 16:00-18:00
Adresă: Constantin Bratescu, Nr. 15
Judet: Constanta
Oraş: Constanta
Nume medic: Tudor Georgeta
Clinică: Novaderm
Program: Miercuri 13:00-15:00
Adresă: Str. Grozesti, Nr. 43
Judet: Constanta
Oraş: Navodari
Nume medic: Costache Mirabela
Clinică: Novaderm
Program: Miercuri 10:00-11:00
Adresă: Str. Albinelor, Nr. 15 (Minifarm)
Judet: Covasna
Oraş: Sfantu Gheorghe
Nume medic: Denes Laszlo
Clinică: Centru Medical Pro-Vitam
Program: Luni, marti, joi, vineri orele 14:00- 17:00; miercuri orele 08:00-11:00
Adresă: Str. Muncitorilor 16
Judet: Covasna
Oraş: Targul Secuiesc
Nume medic: Orosz Fekete Eszter
Clinică: Spitalul Municipal Targu Secuiesc
Program: 09:00-12:00
Adresă: Str. Fabricii
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Cirstea Claudia
Clinică: Dermamed
Program: Marti si miercuri, 15:00-18:00
Adresă: Str. Unirii, Nr. 40
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Corbeanu Marius
Clinică: Tommed
Program: 4, 18 iunie 19:00-20:00; 12 iunie 19:00-20:00; 2, 16 iulie 19:00-20:00
Adresă: Str. Carol 1, Nr. 107
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Cristovici Florentina
Clinică: Spitalul Judetean
Program: 5 iunie 9:00-11:30; 3 iulie 9:00-11:30
Adresă: Str. Tabaci, Nr. 1
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Enache Andreea Oana
Clinică: Policlinica Bunavestire
Program: 11-14 iunie 12:00-13:00
Adresă: Calea Unirii, Nr. 90-92
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Florea Adelina
Clinică: Spitalul Judetean
Program: 5 iunie 9:00-11:30; 3 iulie 9:00-11:30
Adresă: Str. Tabaci, Nr. 1
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Florea Adelina
Clinică: Spitalul Clinic Cai Ferate Craiova
Program: Iunie, iulie luni si miercuri 9:00-12:00
Adresă: B-dul Stirbei Voda. Nr 6
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Marinoaica Simona
Clinică: Pro Derma
Program: 20 iunie 12:00-14:00
Adresă: Str. Spania, Nr 47
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Nanau Liliana
Clinică: Clinica Doctor Ianosi
Program: 15 iunie-15 iulie, luni, joi, vineri 13:00-13:30
Adresă: B-dul Carol I, Nr. 99
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Predoi Luminita
Clinică: Ambulatoriul de Specialitate
Program: 3 iulie 10:00-12:00
Adresă: Str. Tabaci, nr. 1
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Radu Alexandra
Clinică: Amaradia
Program: Iunie, iulie luni 12:00-13:00
Adresă: Str. Amaradiei, Nr. 14
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Stoica Loredana
Clinică: Dermamed
Program: Iunie, iulie, marti si joi 13:00-14:00
Adresă: Str. Unirii, Nr. 40
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Tita Mihaela
Clinică: Cinica Doctor Ianosi
Program: 13 iunie, 15:30-16:00
Adresă: B-dul Carol I, nr 99
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Vilcea Alina
Clinică: C.M. Amaradia
Program: 5 si 12 iunie 16:00-17:00; 3 si 10 iulie 16:00-17:00
Adresă: Str. Amaradiei, Nr. 14
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Voiculescu Madalina
Clinică: Dermamed
Program: Iunie-iulie, marti si joi orele 13:00-14:00
Adresă: Str. Unirii, Nr. 40
Judet: Galati
Oraş: Galati
Nume medic: Adochitei Valentina
Clinică: CMI Adochitei Valentina
Program: 12, 19, 26.06 orele 12:30-13:30
Adresă: Tiglina II (fosta cresa nr. 8) Str. Constructorilor, nr. 33A
Judet: Galati
Oraş: Galati
Nume medic: Manolache Iulia Simona
Clinică: Ambulator Specialitate "Sf. Ioan"
Program: 07, 14, 21, 28.06 orele 11:00-13:00
Adresă: Str. Gheorghe Asache, nr. 2
Judet: Galati
Oraş: Galati
Nume medic: Stefanescu Roxana
Clinică: Spitalul Militar de Urgenta
Program: 6 iulie 12:30-14:30, 4 pacienti
Adresă: Str. Traian, nr. 199
Judet: Gorj
Oraş: Targu Jiu
Nume medic: Corobea Oana
Clinică: Dermasense
Program: 25 iunie ora 9:00-10:00; 2 iulie, ora 9:00-10:00
Adresă: Calea Bucuresti, Nr. 2 C
Judet: Gorj
Oraş: Targu Jiu
Nume medic: Enache Oana
Clinică: Dermasense
Program: 8 iunie ora 18:00-19:00; 6 iulie ora 18:00-19:00
Adresă: Calea Bucuresti, Nr. 2 C
Judet: Gorj
Oraş: Targu Jiu
Nume medic: Velcea Ana
Clinică: Ambulatoriul de Specialitate
Program: 12 iunie ora 16:00-18:00; 21 iulie ora 10:00-12:00
Adresă: Str. Progresului, Nr. 18, Et. 1
Judet: Harghita
Oraş: Miercurea Ciuc
Nume medic: Eremia Antal Erika
Clinică: Spitalul judetean de urgenta
Program: 10:00-14:00, programările se fac doar după ora 15:00
Adresă: Str. Nicolae Balcescu, nr. 1
Judet: Harghita
Oraş: Miercurea Ciuc
Nume medic: Galaczi Zsuzsanna
Clinică: Spitalul judetean de urgenta
Program: 10:00-14:00, programările se fac doar după ora 15:00
Adresă: Str. Nicolae Balcescu, nr. 1
Judet: Harghita
Oraş: Miercurea Ciuc
Nume medic: Keul Julia Zoja
Clinică: Spitalul judetean de urgenta
Program: 10:00-14:00, programările se fac doar după ora 15:00
Adresă: Str. Nicolae Balcescu, nr. 1
Judet: Harghita
Oraş: Miercurea Ciuc
Nume medic: Mihaly Gyongyver
Clinică: Spitalul judetean de urgenta
Program: 10:00-14:00, programările se fac doar după ora 15:00
Adresă: Str. Nicolae Balcescu, nr. 1
Judet: Harghita
Oraş: Miercurea Ciuc
Nume medic: Orban Eva
Clinică: Spitalul judetean de urgenta
Program: 10:00-14:00, programările se fac doar după ora 15:00
Adresă: Str. Nicolae Balcescu, nr. 1
Judet: Harghita
Oraş: Odorheiul Secuiesc
Nume medic: Biro Ibolya (Viorica)
Clinică: Spitalul Municipal Odorheiul Secuiesc
Program: 01.07-14.07, 09:00-12:00
Adresă: Str. Bethlen Gabor, nr. 72
Judet: Harghita
Oraş: Odorheiul Secuiesc
Nume medic: Fulop Maria
Clinică: Spitalul Municipal Odorheiul Secuiesc
Program: 18-22 Iunie orele 09:00- 12:00
Adresă: Str. Bethlen Gabor, nr. 72
Judet: Hunedoara
Oraş: Deva
Nume medic: Iosif Rocsana
Clinică: Dermartis
Program: 13, 20, 27 iunie si 4,11 iulie interval orar: 15:30-16:00
Adresă: Str N. Balcescu, Bl.2, Sc.D, Ap.44
Judet: Hunedoara
Oraş: Deva
Nume medic: Lungu Gheorghina
Clinică: CMI Dr Lungu Gheorghina
Program: In fiecare marti si miercuri, interval orar: 11:00-13:00
Adresă: Bd. 22 Decembrie, bl. R2, parter
Judet: Ialomita
Oraş: Slobozia
Nume medic: Martin Veronica
Clinică: CMI
Program: Luni-vineri 14:00-17:00
Adresă: Str. Matei Basarab, bl 31, sc C, parter (fosta Policlinica cu plata)
Judet: Ialomita
Oraş: Urziceni
Nume medic: Rublinceanu Carmen
Clinică: CMI
Program: Miercuri 11:00-13:30
Adresă: Str Republicii,Nr.12
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Artenie Claudia
Clinică: Prolife Clinics
Program: Toata perioada, marti si joi intre 10:30-11:30
Adresă: Soseaua Pacurari, Nr. 79
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Bejan Madalina
Clinică: Spital Elytis Iasi, Etaj 1, Cabinet Dermato
Program: 11 iunie-15 iulie; luni 3 pacienti 16:00-17:00; miercuri 3 pacienti 10:30-11:30; joi 3 pacienti 10:30-11:30
Adresă: Strada Gheorghe Saulescu 43A
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Birsan Cristina
Clinică: CMI Dr Chiriac Anca
Program: Zilnic intre 11:00-15:00, 2 locuri cu programare
Adresă: Cabinetele medicale Grupate Galata, Hatman Sendrea Nr 2
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Bunduc Andra
Clinică: Centrul Oxygen
Program: In fiecare marti si joi, 11:00-15:00
Adresă: Strada Pantelimon Halipa Nr 6B
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Calistru Ana
Clinică: Medlife Tatarasi
Program: Locul 3 si locul 4 din ziua de consultatii, programare la receptie
Adresă: Str. Tatarasi, nr 2
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Constantin Titiana
Clinică: Policlinica Elevi si Studenti Iasi
Program: 5 iulie 10:00-11:00, 2 pacienti
Adresă: Strada Toma Cozma Nr 4
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Cozma Petronela
Clinică: Cabinetele Medicale Pacurari
Program: Miercuri 10:00-12:00
Adresă: Pacurari Nr 140
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Diaconu Diana
Clinică: Consultmed
Program: Toata perioada, marti si joi intre 10:30-11:30
Adresă: Soseaua Pacurari, nr 79
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Dobre Corneliu
Clinică: Policlinica Sf. Spiridon
Program: Zilnic intre orele 9:30-12:30
Adresă: Strada Vasile Contra, Nr. 1
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Gantatuc Cornel
Clinică: Spital CFR, Clinica Dermato
Program: In fiecare zi 11:00-12:00
Adresă: Strada General Berthelot, Nr 1
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Grajdeanu Alina
Clinică: Lauderma
Program: Zilnic 3 pacienti cu programare
Adresă: Bulevardul Tudor Vladimirescu, Nr. 85
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Laura Munteanu
Clinică: Roderma
Program: Toata perioada, prin rotatie, cu programare la telefon
Adresă: Strada Octav Botez, Nr. 7
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Manuela Florea
Clinică: Roderma
Program: Toata perioada, prin rotatie, cu programare la telefon
Adresă: Strada Octav Botez, Nr. 7
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Mardari Veronica
Clinică: Roderma
Program: Miercuri intre 13:00-14:00, 4 pacienti cu programare
Adresă: Strada Arcu, Nr. 10
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Mihaila Irina Iuliana
Clinică: Roderma
Program: Miercuri intre 13:00-14:00, 4 pacienti cu programare
Adresă: Strada Arcu, Nr. 10
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Nechifor Madeleine
Clinică: CMI
Program: Miercuri si vineri, 13:00-14:00, 3 pacienti cu programare
Adresă: Policlinica Industriala, Bulevardul Primaverii. Nr. 4
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Niculescu Alexandru
Clinică: Niculescu Derma
Program: Miercuri si joi, ora 12:00, 2 pacienti in fiecare zi
Adresă: Strada Pacurari, Nr 2A, Bloc 590, Scara B
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Patrascu Adriana
Clinică: Lauderma
Program: Zilnic 3 pacienti cu programare
Adresă: Bulevardul Tudor Vladimirescu, Nr. 86
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Porumb Andrese Elena
Clinică: Lauderma
Program: Zilnic 3 pacienti cu programare
Adresă: Bulevardul Tudor Vladimirescu, Nr. 83
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Pulbere Maia
Clinică: Spital Boli Infectioase
Program: Miercuri intre 10:30-11:30, toata perioada
Adresă: Strada Octav Botez, Nr. 2
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Statescu Laura
Clinică: Promedica
Program: 2 pacienti pe zi intre 15:00-18:00, toata perioada, programare la telefon
Adresă: Strada Moara De Foc, Nr. 30
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Stincanu Alina
Clinică: Lauderma
Program: Zilnic 3 pacienti cu programare
Adresă: Bulevardul Tudor Vladimirescu, Nr. 84
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Stoleriu Gabriela
Clinică: Dermaclinique
Program: In fiecare luni, 16:00-18:00, 4 pacienti
Adresă: Strada Pacurari, Nr. 123
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Theodoru Rodica
Clinică: Policlinica Elevi si Studenti Iasi
Program: Joi 14:00-17:00, 2 pacienti, cu programare
Adresă: Strada Toma Cozma Nr 4
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Toader Paula
Clinică: Spital CFR, Clinica Dermato
Program: Luni 9:00-11:00, 4 pacienti
Adresă: Strada General Berthelot, Nr 1
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Vata Dan
Clinică: Policlinica Sfantul Spirido
Program: Marti 9:00-14:00, 4 pacienti
Adresă: Strada Vasile Conta Nr 1, Etaj 3
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Voicu Catalina
Clinică: Dermaclinique
Program: Luni, marti, miercuri, 11:00-13:00, cu programare la telefon
Adresă: Strada Pacurari, Nr. 123
Judet: Iasi
Oraş: Iasi
Nume medic: Zbranca Anca
Clinică: Roderma
Program: Toata perioada, prin rotatie, cu programare la telefon
Adresă: Strada Octav Botez, Nr. 7
Judet: Maramures
Oraş: Baia-Mare
Nume medic: Bene Alexandra
Clinică: Medispa
Program: In fiecare luni orele: 16:30-17:30
Adresă: Str. Cosbuc nr 25A/1
Judet: Maramures
Oraş: Baia-Mare
Nume medic: Cadar Adela
Clinică: CMI
Program: In fiecare marti orele: 10:00-11:00; in fiecare miercuri orele: 16:00-17:00 (4 iunie-30 iunie). De sunat: luni: 15:00-17:00; marti si joi: 9:30-11:30; miercuri: 15:00-18:00
Adresă: Bd. Bucuresti nr. 19/64
Judet: Maramures
Oraş: Baia-Mare
Nume medic: Pop Valentin
Clinică: CMI
Program: Luni, miercuri si joi orele: 16:00-18:00. Int: 117
Adresă: Str. V. Lucaciu, nr. 72
Judet: Maramures
Oraş: Baia-Mare
Nume medic: Voinescu Flavia
Clinică: CMI
Program: 5 iunie orele: 11:00-13:00, 11 iunie orele: 15:00-17:00
Adresă: Bd. Bucuresti, nr. 8/26
Judet: Mehedinti
Oraş: Drobeta-Turnu Sever
Nume medic: Buzulica Denise Marie
Clinică: Centrul Medical Dr. Buzulica Denise
Program: 6 iunie 16:00-17:00; 4 iulie 16:00-18:00
Adresă: Str. Calomfirescu, Nr. 107
Judet: Mehedinti
Oraş: Drobeta-Turnu Sever
Nume medic: Olteanu Mihaela Catalina
Clinică: Clinderm
Program: 8 iunie 16:00-17:00; 22 iunie 16:00-17:00; 6 iulie 16:00-17:00; 20 iulie 16:00-17:00
Adresă: Str. T. Vladimirescu, Nr. 133
Judet: Mehedinti
Oraş: Drobeta-Turnu Sever
Nume medic: Sfetcu Eugen
Clinică: Policlinica Sanatatea
Program: 12 iunie 17:00-18:00; 21 iunie 16:00-17:00; 3 iulie 18:00-19:00; 10 iulie 16:30-17:30
Adresă: Str. Pandurilor 5
Judet: Mures
Oraş: Reghin
Nume medic: Serban Diana Ramona
Clinică: DermaLuxury Style
Program: Luni-Vineri 14:00-16:00
Adresă: Str. Pandurilor 5
Judet: Mures
Oraş: Sighisoara
Nume medic: Serban Tania
Clinică: Topmed
Program: Joi 17:00-18:00
Adresă: Str Morii 28
Judet: Mures
Oraş: Targu Mures
Nume medic: Ambros Mircea
Clinică: Policlinica 2
Program: Marți, joi 13:00-14:00
Adresă: Bd. 1 Decembrie 1918
Judet: Mures
Oraş: Targu Mures
Nume medic: Capalna Monika
Clinică: Cabimed
Program: Luni-Vineri 12:00-15:00
Adresă: Str Luceafarului 2
Judet: Mures
Oraş: Targu Mures
Nume medic: Decean Luminita
Clinică: IPPD
Program: Miercuri 10:00-14:00
Adresă: Str. Calarasilor, Nr. 20
Judet: Mures
Oraş: Targu Mures
Nume medic: Gaspar Reka
Clinică: CMI
Program: 19.06, 26.06, 13:00-14:00
Adresă: Str Transilvaniei 20-22
Judet: Mures
Oraş: Targu Mures
Nume medic: Ilcus Ioana
Clinică: Policlinica 2
Program: Luni, Miercuri, Vineri 13:00-14:00
Adresă: Bd. 1 Decembrie 1918
Judet: Mures
Oraş: Targu Mures
Nume medic: Maier Dalila
Clinică: Mediab
Program: Miercuri 6 Iunie 14:30-16:00
Adresă: Str. Gh. Marinescu 8A/II
Judet: Mures
Oraş: Targu Mures
Nume medic: Petra Loredana
Clinică: Cabimed
Program: Vineri 15.06 si 6.07 - 16:15-18:00
Adresă: Str Luceafarului 2
Judet: Mures
Oraş: Targu Mures
Nume medic: Varo Eniko
Clinică: Spitalul Judetean
Program: Luni si miercuri 10:00-11:00, int 342
Adresă: Str. Gheorghe Marinescu
Judet: Neamt
Oraş: Piatra Neamt
Nume medic: Anton Viorel
Clinică: Ambulatoriu Spitalului Judetean
Program: Zilnic, 1 iunie-15 iunie, ora 12:00-14:00, cu programare
Adresă: Strada Ion Creanga, Nr. 1
Judet: Neamt
Oraş: Piatra Neamt
Nume medic: Vasiliu Gabriela
Clinică: Ambulatoriul Spitalului Judetean
Program: Toata luna iunie, marti si joi 13:00-14:00
Adresă: Bulevardul Traian, nr. 1
Judet: Neamt
Oraş: Roman
Nume medic: Ghiviriga Ecaterina
Clinică: CMI
Program: Marti 18:00-19:00; joi 13:00-14:00, cate 4 pacienti, toata perioada
Adresă: Policlinica Strada Tineretului
Judet: Prahova
Oraş: Ploiesti
Nume medic: Ana Faca
Clinică: HelloDermaSkin
Program: 5.07, 15:00-17:00
Adresă: Str Avram Iancu Nr 4 et 3
Judet: Olt
Oraş: Scornicesti
Nume medic: Dida Ileana
Clinică: Spital Pneumofiziologie
Program: Iunie, joi 09:00-12:00
Adresă: B-dul Muncii, 21
Judet: Olt
Oraş: Slatina
Nume medic: Delcea Florentina
Clinică: Spital Sectia Dermatologie
Program: 19 iunie 11:00-12:30; 22 iunie 11:30-12:30; 6 iulie 11:30-12:30; 11 iulie 11:00-12:30
Adresă: Str. Draganesti, nr. 35
Judet: Olt
Oraş: Slatina
Nume medic: Mezdrea Nicoleta
Clinică: Lisimed
Program: iunie, iulie, vineri 16:00-18:00
Adresă: Strada Galdiolei, nr. 5
Judet: Olt
Oraş: Slatina
Nume medic: Tutunaru Cristina
Clinică: Ambulatoriul de Specialitate
Program: Iunie, iulie, miercuri 16:00-17:00
Adresă: Str. Crisani, nr 9-11
Judet: Olt
Oraş: Slatina
Nume medic: Simionescu Livia
Clinică: Lisimed
Program: iunie, iulie, marti 10:00-11:00
Adresă: Strada Galdiolei, nr. 5
Judet: Salaj
Oraş: Zalau
Nume medic: Druta Salomia
Clinică: Ambulatorul de Specialitate, Spitalul Judetean de Urgenta
Program: 20, 27 Iunie, 4, 11 Iulie orele 14:00-15:00. Int 140
Adresă: Str. Simion Barnutiu, nr. 67
Judet: Salaj
Oraş: Zalau
Nume medic: Mitrica Petronela
Clinică: Policlinica Salvosan Ciobanca
Program: miercuri si vineri orele: 13:30-14
Adresă: Str. Dumbrava, nr. 48
Judet: Satu Mare
Oraş: Satu Mare
Nume medic: Bancea Nicoleta
Clinică: SCM Dr Coica
Program: in fiecare miercuri 10:00-14:00
Adresă: B-dul Lucian Blaga nr. 8/1
Judet: Satu Mare
Oraş: Satu Mare
Nume medic: Ciortea Diana
Clinică: DemaRose
Program: 5, 18 Iunie 16:00-18:00 si 10 Iulie 16:00-17:00
Adresă: Str. Mileniului nr 18 A
Judet: Satu Mare
Oraş: Satu Mare
Nume medic: Lazar Dan
Clinică: Clinica Star Medica
Program: 22, 29 Iunie si 20 iulie 12:00-14:00
Adresă: Str. Lucian Blaga nr. 21
Judet: Satu Mare
Oraş: Satu Mare
Nume medic: Trip Dora
Clinică: Clinica Korall
Program: Luni, miercuri si vineri 8:00-14:00; marti si joi 14:00-20:00
Adresă: P-ta Eroii Revolutiei nr. 22
Judet: Sibiu
Oraş: Sibiu
Nume medic: Gafton Alina
Clinică: Medica
Program: Marti 9:00-11:00 si joi 17:00-19:00
Adresă: Calea Dumbravii 107
Judet: Sibiu
Oraş: Sibiu
Nume medic: Opris Anca
Clinică: Spital General CF
Program: Miercuri 11 iulie 10:00-12:00
Adresă: Str. Constantin Noica 20
Judet: Sibiu
Oraş: Sibiu
Nume medic: Moscu Bogdan
Clinică: Diagnostica 15A
Program: 4 iulie 9:00-10:00 si 11 iulie 9:00-10:00
Adresă: Str Somesului 19
Judet: Sibiu
Oraş: Ocna Sibiului
Nume medic: Gafton Alina
Clinică: CMI
Program: Luni 17:00-20:00 si joi 8:00-12:00
Adresă: Str Bailor Bl 4b
Judet: Suceava
Oraş: Falticeni
Nume medic: Anton Andreea
Clinică: Spital Municipal, Etaj 1, Cabinet Dermato
Program: In fiecare zi 9:00-11:00
Adresă: Strada Cuza Voda
Judet: Suceava
Oraş: Falticeni
Nume medic: Vasiliu Mihaela
Clinică: Spital Municipal, Etaj 1, Cabinet Dermato
Program: In fiecare zi, pana pe 15.06, 12:00-14:00
Adresă: Strada Cuza Voda
Judet: Suceava
Oraş: Falticeni
Nume medic: Vasiliu Mihaela
Clinică: Spital, Sectia Dermatovenerologie
Program: Zilnic, 1 iunie-15 iunie, 12:00-14:00, cu programare
Adresă: Str. Ion Creanga, nr. 1
Judet: Suceava
Oraş: Suceava
Nume medic: Cirlioru Ioana
Clinică: Policlinica Industriala
Program: Luni-Vineri, 9:00-12:00, 4 pacienti
Adresă: Calea Unirii, Nr. 24, Et. 1
Judet: Suceava
Oraş: Suceava
Nume medic: Ivanciuc Mihaela
Clinică: Policlinica Centrala Areni
Program: In fiecare luni, 14:00-15:00, 4 pacienti
Adresă: Bulevardul Stefan Cel Mare, Nr. 78
Judet: Timis
Oraş: Arad
Nume medic: Dabagh Mohsen
Clinică: Clinica Info Medica
Program: Luni intre orele 15:00-18:00 si marti intre orele 14:00-16:30
Adresă: Calea Aurel Vlaicu nr 138-140
Judet: Timis
Oraş: Jimbolia
Nume medic: Bnayat Daniela
Clinică: Spital "Dr Karl Diel" Jimbolia
Program: 11.06-15.07 intre orele 11:00-13:00
Adresă: Str Republicii nr 33
Judet: Timis
Oraş: Lugoj
Nume medic: Borislava Urda
Clinică: Medlife
Program: Marti intre orele 14:00-15:30
Adresă: Str Bucegi nr 12
Judet: Timis
Oraş: Lugoj
Nume medic: Ratiu Stela
Clinică: Spital Municipal Lugoj
Program: 4.06-13.06 si 25.06-15.07, zilnic intre orele: 9:00-12:00
Adresă: str Gh. Doja, nr 36
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Borislava Urda
Clinică: Clinica Dermasan
Program: Miercuri intre orele 16:00-18:00
Adresă: Str Maresal Ctin Prezan nr 146-148
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Buzatu Irenne
Clinică: Centrul Medical KLASS
Program: 5.06-29.06 Luni si miercuri intre orele 10:00-13:00
Adresă: Pana Axente Sever 2
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Cambur Raisa
Clinică: Clinica Sfantul Stefan
Program: 11.06-15.07, luni 14:00-20:00; marti 8:30-13:00; miercuri 14:00-20:00; joi 8:30-13:00; vineri 8:30-11:00
Adresă: Str Simion Barnutiu nr 19
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Ciobanu Gabriela Luica
Clinică: Policlinica Circumvalatiunii
Program: 4.06-15.07, in fiecare Marti si Joi, interval orar: 14:00-16:00
Adresă: Str Teiului, nr 7
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Dabagh Mohsen
Clinică: CMI Dr Dabagh Mohsen
Program: Miercuri intre orele 12:00-14:00 si vineri intre orele 16:00-18:00
Adresă: Str Brandusei nr 18, Sc A, Ap 2
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Feier Loriana
Clinică: Cabinet medical Sensiderma
Program: 4.06-15.07, in fiecare Luni si Miercuri, interval orar: 9:00-13:00
Adresă: Str 3 August 1919, nr 1
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Jumanca Miriam
Clinică: Policlinica Golea
Program: 1.06-15.06, in zilele Marti si Joi, interval orar: 16:00-19:30
Adresă: Str Vasile Goldis, nr 5
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Luca Ioana
Clinică: Cabinet Medical Dr Luca
Program: Luni si vineri intre orele 17:00-18:00
Adresă: Str Romulus nr 51
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Luca Mihai
Clinică: Cabinet Medical Dr Luca
Program: Miercuri intre orele 12:00-13:00
Adresă: Str Romulus nr 51
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Lungu Andra
Clinică: Centrul Medical "Dr Stan"
Program: Luni intre orele: 8:00-9:00; Vineri intre orele 17:00-18:00
Adresă: Str Gh Lazar, nr 36-40
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Nicolaescu Elena
Clinică: Dermart
Program: 4.06-23.06, in fiecare miercuri, interval orar: 14:00-15:00
Adresă: B-dul. Liviu Rebreanu, nr 69
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Orban Bianca
Clinică: Clinica Dr Hrubaru
Program: 23.06, 30.06, 07.07, 14.07 ntre orele 10:00-12:00
Adresă: Str Alexandru Vlahuta, nr 2
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Oros Lavinia
Clinică: Medicover
Program: 11.06-22.06, interval orar: 12:00-14:00
Adresă: Str Mihai Eminescu, nr 1
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Popa Mihaela
Clinică: Cabinet Dermatologie DR Mihaela Popa
Program: Marti intre orele 14:15-17:00 si joi 11:00-16:00
Adresă: Str Brediceanu nr 11
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Ratiu Stela
Clinică: Medpoint Smartfit dr Sandescu, in cadrul Smartfit 2
Program: 6.06 si 25.06-15.07, interval orar: 14:30-15:30
Adresă: Calea Buziasului, nr 12
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Rusu Mihaela
Clinică: Derm A
Program: 18.06-15.07, luni 14:00-20:00; marti 8:00-13:00; miercuri 14:00-20:00; joi 8:00-13:00; vineri 14:00-20:00
Adresă: B-dul Dambovita 2C
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Timoceanu Alina
Clinică: Ambulator Spital Militar
Program: 5.06-29.06 intre orele 12:30-13:30
Adresă: Str Gheorghe Lazar nr 7
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Varsandan Gianina
Clinică: Clinica Sanitas
Program: 05.06.15.07 zilnic intre orele14:30-15:00
Adresă: Str Liege nr 4
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Varsandan Gianina
Clinică: Centru Medical Profilaxia
Program: 05.06-15.07 intre orele 17:00-17:30
Adresă: Str Drubeta nr 97
Judet: Timis
Oraş: Timisoara
Nume medic: Voiculescu Maria
Clinică: Medicis
Program: 4.06-15.07, in fiecare luni interval orar: 17:00-18:00
Adresă: Str Dimitrie Paciurea, nr 5
Judet: Tulcea
Oraş: Tulcea
Nume medic: Gaea Aurica
Clinică: CMI
Program: Luni-vineri 15:30-19:00
Adresă: Str. Isaccei, Nr. 31-33, cab. 6, parter
Judet: Tulcea
Oraş: Tulcea
Nume medic: Mocanu Georgeta
Clinică: CMI
Program: Luni-vineri 15:00-18:00
Adresă: Str. Isaccei, Nr. 12
Judet: Tulcea
Oraş: Tulcea
Nume medic: Zaifu Adriana
Clinică: CMI
Program: Luni-vineri 16:00-18:00
Adresă: Str. Corneliu Gavrilov, Nr. 99, Bl A1, Ap 2
Judet: Valcea
Oraş: Ramnicu Valcea
Nume medic: Grigore Radu
Clinică: Ambulatoriul de Specialitate
Program: Iulie, joi 12:00-13:00
Adresă: Calea lui Traian, nr. 201
Judet: Valcea
Oraş: Ramnicu Valcea
Nume medic: Maier Dana
Clinică: Spital 2 - Sectia Dermatologie
Program: Iulie, miercuri 10:00-12:00
Adresă: Strada General Magheru, nr. 54
Judet: Valcea
Oraş: Ramnicu Valcea
Nume medic: Mihalcea Elena
Clinică: CMI Dr. Mihalcea Elena
Program: 4 iunie 15:00-17:00
Adresă: Calea lui Traian, nr. 160, bl. 21, sc. A, ap. 2
Judet: Valcea
Oraş: Ramnicu Valcea
Nume medic: Pirici Alexandru
Clinică: Spital 2 - Sectia Dermatologie
Program: Iulie, miercuri, 10:00-12:00
Adresă: Str. General Magheru, nr. 54
Judet: Valcea
Oraş: Ramnicu Valcea
Nume medic: Teodorescu Cezara
Clinică: Medlife
Program: Iunie, iulie, vineri 13:00-14:00
Adresă: Str. Nicolae Epure, Nr. 15
Judet: Vaslui
Oraş: Birlad
Nume medic: Mihaila Georgiana
Clinică: Soc. Medicala Stoian-Ungureanu
Program: Toata perioada, miercuri si vineri 14:00-15:00, 5 pacienti
Adresă: Strada Stroe Beloescu, nr. 1, et. 1, Cabinet Dermatologie
Judet: Vaslui
Oraş: Vaslui
Nume medic: Abumahfouz Hussein
Clinică: CMI Dr. Belmega Calin Andrei
Program: Luni, miercuri, vineri 16:00- 19:00 (01- 29.06 )
Adresă: Str. Dornisoarei nr 1 ( in colt cu Str. Popa Sapcs)
Judet: Vrancea
Oraş: Focsani
Nume medic: Andreias Madalina
Clinică: Spitalul Judetean "Sfantul Pantelimon"
Program: Luni, marti, miercuri, joi, vineri 08:00-14:00
Adresă: Str. Comisia Centrala , nr. 17
Judet: Vrancea
Oraş: Focsani
Nume medic: Belmega Calin Andrei
Clinică: CMI Dr. Belmega Calin Andrei
Program: Luni, miercuri, vineri 16:00- 19:00 (01- 29.06 )
Adresă: Str. Dornisoarei nr 1 (in colt cu Str. Popa Sapcs)
Judet: Vrancea
Oraş: Focsani
Nume medic: Despina Capatana
Clinică: Policlinica Nr 2
Program: Luni, miercuri si vineri 13:00-17:00; marti si joi 08:00-12:00
Adresă: Str. Bucegi, nr. 28
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Roxana Nedelcu
Clinică: Derma 360
Program: 9, 16, 23.06 ora 9:30 -10:30 si 7, 14.07 ora 9:30-10:30
Adresă: Str. Comana, nr. 3
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Mihaela Antohe
Clinică: Derma 360
Program: In fiecare vineri ora 14:00-15:00
Adresă: Str. Comana, nr. 3
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 1
Nume medic: Florentina Zaharia
Clinică: Spital CF 2
Program: In fiecare marti ora 14:00-17:00, in fiecare miercuri ora 10:00-13:00
Adresă: B-dul Marasti nr. 3
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 2
Nume medic: Mihaela Balaban
Clinică: MarPopLife
Program: In fiecare joi ora 12:00-13:00, in fiecare luni ora 16:00-17:00
Adresă: B-dul Pache Protopopescu, nr.49
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Irina Dima
Clinică: Polisano Plaza Romania
Program: Miercuri 16:00-17:00; marti 11:00-12:00
Adresă: Bd. Timisoara 26Z, Anchor Plaza corp C
Judet: Dolj
Oraş: Craiova
Nume medic: Florea Ion
Clinică: Biolab
Program: 19 iunie 14:00-16:30; 20 iunie 14:00-16:30; 16, 23 iunie 9:00-12:00
Adresă: Str. A.I.Cuza, bl. 10E, parter
Judet: Sibiu
Oraş: Sibiu
Nume medic: Csillag Andreea
Clinică: Misan Med Sibiu
Program: 05.07 ora 15:00:16:00
Adresă: Str. Hipodromului 3B
Judet: Sibiu
Oraş: Sibiu
Nume medic: Axinte Roxana
Clinică: Policlinica Pediatrie
Program: 28.06 ora 10:00-12:00
Adresă: Str. Pompiliu Onofreiu 2-4
Judet: Brasov
Oraş: Brasov
Nume medic: Iliescu Veronica
Clinică: Medife Brasov
Program: Sambata
Adresă: Str. Livada Vulturului
Judet: Sibiu
Oraş: Sibiu
Nume medic: Barna Corina
Clinică: Centru Medical Proctoven
Program: 27.06 si 28.06 15:00-16:00
Adresă: Calea Dumbravii 76
Judet: Sibiu
Oraş: Sibiu
Nume medic: Taroi Mona
Clinică: Centru Medical Proctoven
Program: 25.06 si 26.06 13:00-14:00
Adresă: Calea Dumbravii 76
Judet: Prahova
Oraş: Campina
Nume medic: Taran Oxana
Clinică: CMI
Program: 3.07, 10.07, 17.07 11:00-12:00
Adresă: B-dul Carol I 61 Bl 23G
Judet: Prahova
Oraş: Ploiesti
Nume medic: Serb Daniela
Clinică: CMI
Program: 11.07 13:30-14:30
Adresă: Str. Andrei Muresan 56
Judet: Prahova
Oraş: Ploiesti
Nume medic: Nitu Carmen
Clinică: CMI
Program: Miercuri, joi, vineri 16:00-18:00
Adresă: B-dul. Republicii Nr.12 Bl.33 B1-B2 parter (intrare comuna cu a farmaciei Medimfarm)
Judet: Prahova
Oraş: Ploiesti
Nume medic: Dorobantu Teodora
Clinică: CMI
Program: Luni, joi 13:00-20:00; marti, miercuri, vineri 8:00-15:00. Sunati pentru programare intre orele 18:00-20:00
Adresă: Aleea Bahluiului 6 Bl 145 Sc A Ap 1
Judet: Prahova
Oraş: Ploiesti
Nume medic: Mircescu Tania
Clinică: CMI
Program: 25.06 14:00-14:30; 26.06 13:45-14:15; 27.06 18:15-18:4;. 28.06 14:00-14:45; 02.07 13:45-14:15; 03.07. 13:45-14:15; 04.07 18:15-18:45; 05.07 14-14:45
Adresă: Str. Andrei Muresan 56
Judet: Prahova
Oraş: Ploiesti
Nume medic: Chirica Mihaela
Clinică: CMI
Program: 25.06 13:30-14:30. Int 441
Adresă: Str. Buna Vestire 1-3
Judet: Bihor
Oraş: Oradea
Nume medic: Chebeleu Amalia
Clinică: Spital Clinic Municipal ,,Dr Gavril Curteanu”
Program: 09.07 si 11.07 intre orele 20:00-21:00. Interior 135
Adresă: Str Corneliu Coposu nr 12
Judet: Bihor
Oraş: Oradea
Nume medic: Fratila Simona
Clinică: Spital Clinic Judetean de Urgenta Oradea-consultatiile se realizeaza in Ambulator Dermatovenerologie
Program: 18.06 pana la sfarsitul Campaniei 15.07 intre orele 11:00-13:00
Adresă: Str Louis Pasteur 2-4
Judet: Bihor
Oraş: Oradea
Nume medic: Turda Constanta
Clinică: Spital Clinic Judetean de Urgenta Oradea-consultatiile se realizeaza in Ambulator Dermatovenerologie
Program: 18.06 pana la sfarsitul Campaniei 15.07 intre orele 11:00-13:00
Adresă: Str Louis Pasteur 2-4
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 4
Nume medic: Deaconescu Irina
Clinică: Dermestet
Program: Sos. Oltenitei nr. 257A
Adresă: joi 10:00-12:00 (21, 28 iunie, 5 iulie)
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Irina Dima
Clinică: Polisano Plaza Romania
Program: Bd. Timisoara 26Z, Anchor Plaza corp C
Adresă: miercuri 16:00-17:00; marti 11:00-12:00
Judet: Bucuresti
Oraş: Bucuresti, Sector 6
Nume medic: Grigore Andreea
Clinică: Ghencea Medical
Program: Bd. Ghencea nr. 43B
Adresă: luni 13:00-14:00 (18, 25 iunie, 2, 9 iulie)


Datele NU vor fi  folosite in nici un alt scop si nu vor fi folosite in scopuri comerciale/de marketing. Datele personale vor stocate pana la finalul campaniei (30.09.2018), dupa care vor fi sterse. Temeiul prelucrarii datelor dumneavoastra personale este consimtamantul dumneavoastra. Aveti dreptul de a va retrage oricand consimatamantul, precum si urmatoarele drepturi:

Să fiți informat: Aveți dreptul să primiți informații clare, transparente, ușor de înțeles și ușor accesibile cu privire la modul în care folosim Datele dumneavoastră și despre drepturile dumneavoastră.

Să accesați Datele și să obțineți o copie: Aveți dreptul să accesați Datele pe care le păstrăm  și să obțineți o copie a acestor Date.

Dreptul de a rectifica: Aveți dreptul să cereți ca Datele dumneavoastră să fie rectificate dacă sunt inexacte sau învechite și / sau să le completați dacă acestea sunt incomplete.

Dreptul la ștergere: Aveți dreptul de a obține ștergerea sau distrugerea Datelor dumneavoastră.

Dreptul de a vă retrage consimțământul: Puteți să vă retrageți consimțământul cu privire la prelucrarea datelor dumneavoastră. Retragerea consimțământului dumneavoastră nu are consecințe asupra legalității prelucrării bazate pe consimțământ înainte de retragere. Daca va retrageti consimtamantul inainte de efectuarea consultatiei nu vom mai fi in masura sa efectuam demersurile necesare desfasurarii consultatiei in numele dumeavoastra, respectiv programarea, reamintirea programarii

Dreptul la portabilitatea datelor: Aveți dreptul să mutați, să copiați sau să transmiteți Datele care vă interesează din baza noastră de date într-o alta. Acest lucru se aplică numai datelor pe care ni le-ați furnizat dumneavoastra

Dreptul de a restricționa prelucrarea: Aveți dreptul să solicitați restricționarea prelucrarii datelor dumneavoastră in conditiile specifice prevazute de reglementare. Acest lucru înseamnă că prelucrarea Datelor dumneavoastră este limitată, astfel încât să putem păstra Datele, dar să nu le utilizăm sau să le prelucram.

Dreptul de a depune plangere in fata Autoritatii Nationale de Supraveghere a Prelucrarii Datelor cu Caracter Personal;

Dreptul de a va adresa instantelor de judecata competente.

Exercitarea drepturilor de mai sus poate fi efectuata in orice moment prin trimitere unui email catre urmatoarea adresa dpo.ro@loreal.com sau a unei scrisori la adresa S.C. L’Oréal România SRL cu sediul în Bucureşti, sector 1, Calea Floreasca 169A, Cladirea A, et.6. Gasiti mai multe detalile cu referire la drepturile dumneavoastra, precum si cu privire la celelalte aspecte privind datele personale in politica privind prelucrarea datelor personale disponibila [http://www.protectiasolara.ro/protectia-datelor-personale/].